Fotografia z wysokości

LEPSZY PUNKT WIDZENIA!

 

Wykonanie zdjęć w pełni oddających walory zabytkowych nieruchomości zwykle uniemożliwiają liczne przeszkody w postaci płotów, roślinności i ukształtowania terenu.

 

 

Nasz system fotograficzny bazuje na zdalnie sterowanych lustrzankach cyfrowych montowanych na wysokim monopodzie fotograficznym (10 m). Fotografia tego typu (low altitude aerial photography) wypełnia przestrzeń pomiędzy tradycyjnym zdjęciem a typową fotografią lotniczą, wliczając także latawce, aerostaty lżejsze od powietrza i zdalnie sterowane wielowirnikowce. Przewaga naszego rozwiązania wynika z szybkości przygotowania systemu do działania, jego niezwykłej mobilności przy zachowaniu niskich kosztów.

 

Jednym z głównych, wielokrotnie sprawdzonych w praktyce zastosowań naszego systemu jest wykonywanie wysokiej jakości dokumentacji fotograficznej na potrzeby badań archeologicznych i architektonicznych. Zdjęcia z wysokości mogą być z łatwością wykorzystane w standardowej dokumentacji archeologicznej oraz do wykonywania dokumentacji fotogrametrycznej.

 

więcej

 

 

 

Zdjęcia wykonywane z wysokości mają również zastosowanie jako część palety narzędzi marketingowych dla sektora nieruchomości oraz przy realizacji nawet najbardziej szalonych fotograficznych pomysłów!

 

Powrót

 

 


AES Pracownia badań archeologicznych Patryk Muntowski

Tetmajera 3/55 83-110 Tczew

tel:(+48) 504 468 423 e-mail: aes.archeologia@gmail.com